Лідер галузі 2022

лідер галузі 2022ТОВ НВФ «Модуль» знову серед лідерів галузі. НВФ «Модуль» отримала незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2022» від Національного бізнес-рейтингу. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток економіки країни, підвищення рівня добробуту громадян.

Read More

Почесна нагорода 2021

З нагоди 30-ї річниці незалежності України Почесною грамотою Глухівської міської ради нагороджена Глухівська філія ТОВ «Науково-виробничої фірми «Модуль» за професіоналізм, вагомі трудові здобутки, високу якість виготовленої технологічної продукції.

Read More

Лідер галузі 2019

4 вересня 2019 року НВФ «Модуль» здобула престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності. Досягнення компанії наголосив на Національному бізнес-рейтингу України за результатами незалежного дослідження.

Read More

Зірка якості 2017

звезда качестваУ 2018 році за результатами ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості» за незмінну якість та значний внесок у розвиток економіки України НВФ «Модуль» було присвоєно звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2017 РОКУ».

Read More

НВФ "Модуль" - Лідер Року 2017

В 2017 році ТОВ «Науково-виробнича фірма «Модуль» отримала престижну бізнес-нагороду

НВФ «Модуль» зайняла перше місце – золото рейтингу серед кращих підприємств м. Києва, третє місце - золото рейтингу серед підприємств України (за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг», КВЕД 27.90 Виробництво іншого електричного устаткування) за версією Національного бізнес-рейтингу та отримала нагороду «Лідер року 2017». Медаль і сертифікат підтверджують фінансово-економічні успіхи компанії та її високу ділову репутацію.

Read More

Лідер галузі 2016

У 2016 році НВФ "Модуль" була нагороджена відзнакою "Лідер Галузі 2016" і посіла 2-е місце (золото рейтингу) серед підприємств України (Виробництво електронних компонентів).

Read More

Експортер року 2014

У 2014 році НВФ "Модуль" була нагороджена відзнакою "ЕКСПОРТЕР РОКУ 2014" і посіла 1-е місце серед експортерів України (Електричні машини, обладнання та їх частини, апаратура для запису та відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення та звуку, частини та приладдя").

Read More

Експортер року 2013

award 2013У 2013 році НВФ "Модуль" була нагороджена відзнакою "ЕКСПОРТЕР РОКУ 2013" і посіла 1-е місце серед експортерів України (УКТЗЕД 854150 Електричні машини, обладнання та їх частини, апаратура для запису та відтворення звуку, телевізійна апаратура звуку, їх частини та приладдя").

Рейтинг проводився Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати, Інформаційно-аналітичною агенцією "СтатінформКонсалтинг" та редакцією видання "Торгівельно-промислова Україна".

Read More