НВФ "Модуль" - Лідер Року 2017

В 2017 році ТОВ «Науково-виробнича фірма «Модуль» отримала престижну бізнес-нагороду

НВФ «Модуль» зайняла перше місце – золото рейтингу серед кращих підприємств м. Києва, третє місце - золото рейтингу серед підприємств України (за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг», КВЕД 27.90 Виробництво іншого електричного устаткування) за версією Національного бізнес-рейтингу та отримала нагороду «Лідер року 2017». Медаль і сертифікат підтверджують фінансово-економічні успіхи компанії та її високу ділову репутацію.

Успіх, гідний нагороди

Компанія відіграє важливу роль у процесі модернізації та диверсифікації економіки України. Щорічно бере участь у благодійних проектах.

Ефективна стратегія розвитку підприємства, вірні управлінські рішення, сумлінна праця всієї команди стали основою вагомих успіхів. Підприємство посіло високі позиції в Національному бізнес-рейтингу за результатами фінансово-економічного ранжирування й отримало перше місце в рейтингу.

Символ надійності й стабільності компанії

Високі показники роботи НВФ «Модуль» були відзначені престижними нагородами – медаллю «Лідер року 2017» і сертифікатом, який підтверджує результати рейтингування. Ці відзнаки вручаються успішним підприємствам, які сумлінно сплачують податки, розвивають національну економіку, дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Лідери рейтингу – компанії, які не тільки плідно ведуть бізнес, а й дбають про співробітників, підтримують відкритий діалог з партнерами та клієнтами, впроваджують інновації, йдуть у ногу з часом.

Особливо приємно, що НВФ «Модуль» утримує лідерські позиції не перший рік. Раніше підприємство отримало нагороди «Експортер року» в 2009, 2013, 2014 роках, «Лідер галузі» в 2016 році.

Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг в Україні входить в міжнародний Союз Національних бізнес-рейтингів, який працює вже більше 13 років і має представництва в восьми країнах Європи й Азії. Нагорода НБР – знак надійності, стабільності й довіри.

Лідер року 2017