Історія НВФ "Модуль"

  У 1990 році досвідчені фахівці у галузі термоелектрики створили Науково-Виробничу Фірму «Модуль».
Перші роки своєї роботи фірма була орієнтована на внутрішній ринок та ринки країн пострадянського простору. За кілька років роботи, до 1994 року, НВФ «Модуль» була однією з перших компаній у пострадянському просторі, яка стала повноправним учасником світового ринку термоелектрики.

   У 1996 році, у зв'язку з потребою розширення масштабів виробництва, створено філію у м. Глухові, робота якої була орієнтована на складання термоелектричних модулів.

   У 1998 року обсяги виробництва для підприємства досягли 1 000 000 виробів на рік.

   12 березня 2001 року система менеджменту якості (СМЯ) НВФ «Модуль» сертифікована згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001.

   У 2004 році створено першу лінію зі складання термоелектричних охолоджуючих агрегатів, у 2005 році було запущено другу лінію в Глухівській філії.

   У 2008 році запущено дві виробничі лінії із складання термоелектричних агрегатів для автомобільної промисловості.

   У 2015 році розроблено та запущено у виробництво генераторні термоелектричні модулі та напівпровідникові матеріали.

   У 2016-2018 роках запущено ще дві нові виробничі лінії із складання термоелектричних модулів для автомобільної промисловості.

   У 2021 році НПФ Модуль взяла участь у міжнародній виставці EComps+DigiTec 2021. На стенді компанії були представлені термоелектричні охолоджувальні агрегати та модулі (елементи Пельтьє), зразки побутових виробів із термоелектрикою, а також вироби з використанням термоелектричних генераторів.

   У 2022 році випущено перші промислові зразки термоелектричних портативних генераторів для використання у польових умовах.

   Сьогодні, через роки наукової та виробничої діяльності, ми пишаємося тим, що змогли:

  • побудувати потужну виробничу та технологічну базу;
  • втілити у життя багато наукових розробок;
  • створити продукцію, яка вже протягом багатьох років незмінно зберігає репутацію однією з найкращих серед світових аналогів.