Ласкаво просимо

Alexander Khodchenko

      Науково-виробнича фірма «Модуль» є однією із лідерів з виробництва термоелектричних охолоджуючих модулів (елементів Пельтьє), агрегатів та термоелектричних напівпровідникових матеріалів. Нашими споживачами та постачальниками є підприємства з різних країн світу: Німеччини, Франції, Іспанії, США, Канади, Китаю, Південної Кореї, Сінгапуру, Японії та ін.

    Наша компанія працює на світовому ринку з 1990 року. Головний офіс нашої компанії знаходиться у столиці України – у м. Києві. Виробничі цехи знаходяться у Сумської області.

   За роки своєї роботи НВФ «Модуль» досягла високого рівня якості продукції, що випускається. Обсяги серійного виробництва сягають 1 000 000 виробів на рік. Наша компанія була сертифікована ISO 9001 ще у 2001 році. З 2007 року у своїй роботі ми застосовуємо методики стандарту IATF 16949. Ми не зупиняємось на досягнутому, і співробітники нашого підприємства вкладають свої зусилля у вдосконалення технології виготовлення термоелектричних виробів з метою задоволення зростаючих потреб споживачів.

Шановні друзі та партнери!

 

   Ми раді представити Вам нашу компанію - НВФ МОДУЛЬ, яка розташована в м. Києві – в столиці України. Нашою продукцією є термоелектричні модулі та системи охолодження з їх застосуванням.

   З першого дня створення підприємства ми розуміли, що наша продукція та сервіс є єдиним ключем до нашого успіху та репутації. Тому пріоритетні напрямки компанії завжди були тісно пов'язані з вирішенням таких завдань як покращення якості та збереження конкурентоспроможності нашого виробництва.

   Сьогодні команда інженерів, менеджерів і робітників продовжує розробляти і виконувати унікальні проекти, головним завданням яких є задоволення вимог споживачів, що постійно збільшуються, а також модернізація виробничих потужностей.

   Наші відносини ми будуємо на взаємній довірі та відповідальності, рахуючи кожного замовника та постачальника своїм партнером. Ми відкриті для співпраці та будемо раді побудувати взаємовигідне партнерство. Ми завжди пам'ятаємо, що Ваш успіх – це наш успіх.


З найкращими побажаннями,
Генеральний директор
Олександр ХОДЧЕНКО

 

Більше про наше підприємство ви можете дізнатися в розділі Про нас

З нашею продукцією можна ознайомитися в розділі "Продукція" Продукція